Broušené skleničky

Chystáte se sobě či svým blízkým udělat radost? Přemýšlíte nad originálním darem? Věnujte například k významnému životnímu jubileu broušené skleničky, které budou zdobit vitríny v každé domácnosti a stanou se společníkem při jakékoli důležité události. Přípitek z broušených skleniček od BON 5 chutná vždy nejlépe.

Zvolit ručně broušené skleničky – to je znak originality

Internetový obchod BON 5 si Vám dovoluje nabídnout tradiční broušené skleničky. Skleničky, které naše firma vyrábí, jsou ruční výrobou s kvalitní českou prací našich zaměstanců. Nepřekvapí Vás tudíž jejich preciznost a dokonalé propracování do detailu Broušené skleničky je možné zakoupit v nejrůznějších tvarech a velikostech, záleží pouze na přání zákazníka. Každá broušená sklenička je vybroušena s láskou k řemeslu a každá je svébytná.

S broušenými skleničkami k osobitosti

BON 5 Vám přináší také rozmanitý dekor broušených skleniček. Vybrat si můžete např. hvězdici se 16 cípy či pouze lehký dekor, vše záleží na Vašem vkusu. Broušené skleničky jsou zhotoveny z kvalitního českého olovnatého granátu a vždy byly oblíbenou součástí českých domácností. Využijte broušené skleničky nejen jako dekorační prvek, zpříjemněte si s nimi např. i slavnostní chvíle a rodinné oslavy.

Broušené, ručně vyráběné, skleničky BON 5 by se měly stát kultovní součástí každé domácnosti. Objednejte si je i Vy na www.bon5.cz!

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Broušené skleničky
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat