Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny v sobě nesou jedinečný design a funkčnost v otázce ochrany a zastínění. Vylaďte si svůj interiér s pomocí originálních japonských posuvných stěn. Naleznete je za skvělé ceny na www.kstyl.cz!

Vyzkoušejte stínění v podobě japonských posuvných stěnách

Tento moderní způsob zastínění bude efektivně chránit vaše soukromí. Japonské posuvné stěny vřele doporučujeme všem svým klientům. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme! Design studio Kstyl Vám také pomůže s návrhem i samotnou realizací různých profilů japonských posuvných stěn. Kontaktujte nás již dnes!

Snadné členění díky japonským posuvným stěnám

Potřebujete oddělit část místnosti, nebo zakrýt schodiště, šatnu či nevzhledný kout? Ideálním řešením jsou japonské posuvné stěny. V interiéru působí elegantně a dodávají místnosti nádech orientu. Vybírat můžete z různých barevných variant, které lze v budoucnu snadno nahradit jinými. Naši klienti si tento druh stínění chválí. Zkuste ho i vy!

Nový módní hit - japonské posuvné stěny

Japonskou posuvnou stěnu tvoří různobarevné látkové panely, které lze posouvat ve vodící liště. Dle vlastních představ si můžete zvolit barvu, dekor i otevírání japonských posuvných stěn. Jejich obsluha je snadná stejně jako jejich montáž.

Schází vám v bytě soukromí? Ideálním řešením jsou japonské posuvné stěny. Vybírejte na www.kstyl.cz!

Návrat do kategorie Bytové doplňky

Japonské posuvné stěny
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat