Monster High tetovací studio

Chceš si udělat svoje vlastní tetování a ještě navíc se podobat oblíbené příšerce ze střední školy Monster High? To se Ti může splnit! Kup si u nás Monster High tetovací studio a udělejte si s kamarádkami mejdan příšerek!

Druhy tetování

Můžeš se na váš večírek, který se rozjede ve večerních hodinách, „ozdobit“ dočasným tetováním! Na výběr máš škrábance, stehy, kousance, šupiny, hadí kůži nebo obvazy mumie! Použiješ na to speciální váleček, který vložíš do aplikátoru (ve tvaru kosti), ponoříš do inkoustu a potom naneseš na kůži. Je to snadné a zábavné! Monster High tetovaní je fakt cool.

Další „ozdoby“

Navíc se také můžeš přikrášlit různými strašidelnými tetovacími samolepkami a razítky. Lebka obsahuje barvy a další líčidla, díky kterým se můžeš přiblížit vzhledu pořádné monster příšerky! Uspořádejte soutěž o nejhrůznější příšeru s nejoriginálnějším tetováním!

Obsah tetovací sady Monster High

V celé sadě najdeš: aplikátor ve tvaru kosti, 6 válečků, 7 malých archů s tetovacími samolepkami, lebku s razítkovacím polštářkem a 3 barvami a doplňky k líčení. Vhodné pro děti od 6 let.

Vyzkoušej tetovací studio Monster High a staň se nejhrůznější příšerou!

Návrat do kategorie Děti

Monster High tetovací studio
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat