Prodej hraček

Chcete pořídit vašemu dítěti kvalitní hračku a nevíte, kam pro ni zavítat? Chybí Vám vybavení pro Vaše miminko či postrádáte kolo nebo tříkolku? To vše a mnohé další můžete obstarat ve skvěle vybaveném hračkářství Bejby.net! Prodej hraček je naší specialitou.

Online prodej hraček

Pro fanoušky online nákupů přichází hračkářství Bejby.net se širokou nabídkou hraček a dalšího vybavení pro děti na svých internetových stránkách. Na webovém portálu hračkářství Bejby.net je v kategoriích přehledně rozdělen sortiment poskytovaného zboží a zákazník tak snadno najde přesně to, co hledá! Každý výrobek je opatřen fotografií, cenou a také počtem kusů na skladě pro lepší informovanost zákazníkům. Zboží si zde zákazník snadným postupem objedná na adresu, kam má být doručeno a platba proběhne buď na dobírku (v místě předání zboží) nebo bankovním převodem na účet dodavatele.

Kamenný obchod

Zboží je také možno osobně vybrat či vyzvednout v kamenném obchodě hračkářství Bejby.net. Prodejnu naleznete pod názvem MIDEA s.r.o., jejímž sídlem je Bořivojova ul. 17 v Praze 3. V případě zájmu můžete prodejnu s Vašimi dotazy kontaktovat prostřednictvím telefonu, emailu, Skypu či písemně na adresu obchodu. Kontaktní údaje spolu s dalšími informacemi naleznete na webových stránkách hračkářství. Otevírací doba je od pondělí do pátku vždy od 8-18 hodin a ochotný personál Vám vždy rád poradí a pomůže splnit přání Vašich dětí! Bavíme se prodejem hraček.

Chcete do světa her? Pak nejlépe s Bejby.net!

Návrat do kategorie Děti

Prodej hraček
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat