Kickbox Praha

Cítíte se poslední dobou pod psa? Jste pod neustálým psychickým tlakem? Pracujete ve stresu, špatně spíte a potřebovali byste se řádně odreagovat? Doporučujeme Vám výborný způsob, jak se všech těchto negativních věcí zbavit a navíc si rozhýbat celé tělo. Přijďte se vybít do naší tělocvičny Praha – Řepy, kde se Vás ujmou zkušení trenéři. Jedním z nejlepších řešení, jak se zbavit stresu, je kickbox Praha v Tiger Gym!

Naučte se sebeobraně s kickboxem Praha

Účastí na hodině kickboxu si skvěle pročistíte hlavu a zároveň získáte solidní základy sebeobrany. V dnešní době nikdy nemůžete vědět, kdy se Vám něco takového bude hodit. Však kolik z Vás chodí třeba z práce domů až po setmění? Proto rozhodně není na škodu absolvovat kurzy kickboxu. Kickbox Praha vyzkoušíte jednou a určitě si jej zamilujete. Do své první lekce se můžete zapsat již dnes.

Zkušení profesionálové jedině v kickbox Praha

Naši ochotní trenéři z Tiger Gym mají mnohaleté zkušenosti s bojovými sporty a těší se, že některé z nich budou moci předat dál. Třeba právě Vám. Udělejte z Tiger Gym místo, kde se můžete odreagovat a kam se vždy rádi budete vracet. Tiger Gym uleví nejen Vaší psychice, také si zde protáhnete tělo, uděláte něco pro své zdraví a mimo to, můžete i navázat nová přátelství.

                   Rozpis tréninků naleznete na www.kickbox-praha.cz. Tak si vyberte ten svůj termín a                                                                                přijďte na hodinu kickboxu v Praze!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Kickbox Praha
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat