Tandem seskok

Tou nejlepší volbou, jak zajímavě, příjemně a netradičně strávit Váš volný čas, je tandem seskok! Tandem seskok s Tandem-seskok-padakem.cz se Vám zaručeně vryje pod kůži – a do Vašich vzpomínek. Zažijte něco opravdu extra s tandem seskokem, který Vám přinášíme za velmi atraktivní ceny.

Tandemový seskok po celé České republice

Přinášíme Vám tandem seskok na letištích po celé České republice – a za skvělé ceny! Využijte naší nabídky tandem seskoků, které Vás přivedou do varu. Ať už jste vášniví sportovci nebo byste jen rádi vyzkoušeli něco nového, tandem seskok je tím pravým pro každého. Bezpečný adrenalinový sport, kterým tandem seskok je, Vám otevře nové obzory. Z výšky 4 000 metrů nad zemí se Vám otevřou nejen obzory, ale po volném pádu také padák. A Vy máte tu možnost ho sami řídit. Nezní to skvěle?

Odvažte se a skočte tandem seskok – teď a tady

Tandem seskok je možné prožít na vlastní kůži – druhou možností je tandem seskok darovat Vašim blízkým. Zakoupením dárkového poukazu, který Vám nabízíme, uděláte radost druhému, kterého čeká skvělý adrenalinový zážitek. Pozvěte své nejbližší na letiště, kde se tandem seskok koná, aby mohli Váš seskok padákem sledovat. Po přistání na zem jim můžete sdělit Vaše čerstvé zážitky a emoce. Vyzkoušejte s námi a našimi profesionálními instruktory tandem seskok - a za pár minutu prožijete více, než za pár let v běžném životě.

Nahlédněte na tandem-seskok-padakem.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace o tandem seskoku.

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandem seskok
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat