Tandemový seskok Kolín

Objednejte si k narozeninám, nebo jen tak pro chvíle volného dne, tandemový seskok Kolín a získejte nové zkušenosti z tohoto druhu zábavy.

Nabídka tandemových seskoků Kolín za skvělé ceny

Profesionální vybavení, proškolení instruktoři s letitou praxí seskoků, nezapomenutelné zážitky, to je nabídka našich webových stránek www.tandem-seskok-padakem.cz. Vzrušení, adrenalin, dojmy a emoce z jedinečného odpoledne v oblacích města Kolín, kde prožijete váš první tandemový seskok, čekají jen na vás!

Vyzkoušejte tandem Kolín

Z výšky 4 000 m zažijete volný pád a budete zažívat chvíle uvolnění a pohody. Z tandemových seskoků Kolín lze pořídit záznam na DVD i fotodokumentaci, stačí si je objednat na našem webu www.tandem-seskok-padakem.cz.

Objednávky, poukazy a termíny pro tandemové seskoky Kolín

Nabízíme vám také dárkové poukazy, které by mohly nadchnout a potěšit vaše blízké. Vydejte se společně vstříc novým zážitkům na tandemový seskok Kolín. Pro splnění podmínek je třeba dobrého zdravotního stavu, věku od 8 do 100 let a váhy pod 100 kg, nevhodný je seskok pro epileptiky a osoby se srdečními potížemi.
 

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok Kolín
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat