Tandemový seskok Kunovice

Akční zážitky a skvělá nabídka pro všechny vyznavače adrenalinových sportů a pro ty, kteří touží překonat strach a splnit si sen spustit se střemhlav dolů s tandemovými seskoky Kunovice.

Poznejte kouzlo tandemového seskoku Kunovice

U nás máte možnost prožít si skvělý den s tandemovým seskokem Kunovice. Vezměte s sebou celou rodinu, která bude s vámi sdílet tento jedinečný zážitek. K vybranému termínu si můžete přiobjednat fotodokumentaci i záznam na DVD z vašeho seskoku. Instruktor, který se s vámi proletí tandemovým seskokem Kunovice, vás obeznámí se všemi instrukcemi k letu i skoku.

Ideální podmínky pro tandemový seskok Kunovice

Tandemovému seskoku Kunovice se může oddávat každý příznivec a vyznavač výšek a adrenalinu. Pro splnění podmínek je třeba dobrý zdravotní stav, věk minimálně 8 let, váha do 100 kg, a žádná srdeční vada či nemoc. Nabízíme také dárkové poukazy na tandemové seskoky v Kunovicích pro ty, kteří chtějí překvapit své blízké originálním dárkem. Skupinové tandemové seskoky Kunovice jsou možné pouze po předchozím projednání s našimi instruktory.

Tandemové seskoky pro nevšední zážitky

Právě nyní je ideální doba pro tandemové seskoky Kunovice! Nechte starosti všedních dnů na zemi a vrhněte se do tandemového seskoku Kunovice střemhlav. Slunečný den, modrá obloha, výška 4 000 m a s vaším instruktorem vzhůru novým zážitkům a nezapomenutelným okamžikům do oblak a poté volným pádem dolů. Objednejte si na našich webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz vhodný termín a skočte si padákem za skvělé ceny!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok Kunovice
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat