Tandemový seskok Most, právě teď

Kontaktujte nás pro nový adrenalinový zážitek – tandemový seskok Most. Podívejte se na naše internetové stránky www.tandem-seskok-padakem.cz a dočtěte se všechny důležité informace o tandemových seskocích Most.

Vezměte s sebou přátele na tandemový seskok Most

Tandemový seskok Most, to je jedinečná zábava, emoce a adrenalin. Pro jednotlivce i skupiny. Během seskoku zapomenete na problémy všedních dnů a budete si naplno užívat nával adrenalinu v žilách. Celá akce trvá necelou hodinu od chvíle, kdy nastoupíte do letadla a vystoupáte do výšky 4 kilometrů, do doby, kdy po zhruba 8 minutách letu přistanete na zemi.

S profesionálním instruktorem za zády vstříc tandemovému seskoku Most

Než nastoupíte do letadla, budete svým tandem pilotem proškoleni o zásadách bezpečnosti tandemového seskoku Most. Vaše výstroj bude zkontrolována a připravena na Váš seskok. Pro zájemce o tandemový seskok Most máme mimo jiné v nabídce možnost ubytování či restauraci s vyhlídkovou terasou.

               Navštivte www.tandem-seskok-padakem.cz a využijte akcí či dárkových poukazů!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok Most, právě teď
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat