Tandemový seskok Příbram

Zažijte něco neopakovatelného a vychutnejte si jedinečnou atmosféru z tandemového seskoku Příbram. Všechny potřebné informace získáte na našich webových stránkách www.tandem-seskok-padakem.cz.

Vzrušující zážitky s tandemovým seskokem Příbram

Pro vyznavače adrenalinových sportů je tandemový seskok Příbram skvělou příležitostí a zážitkem. Oddejte se radovánkám v oblacích a svěřte se do rukou našich zkušených instruktorů, kteří pro vás zajistí hladký průběh i přistání tandemu.

Tandemový seskok Příbram s instruktory

Instruktoři tandemových seskoků Příbram jsou pravidelně školeni a mají za sebou celou řadu seskoků. Kontrola vybavení a krátká instruktáž k následnému tandemovému seskoku Příbram je důležitou součástí každé akce. Svěřte se do rukou našich instruktorů a skočte si padákem v Příbrami.

Nechte se vynést do oblak k tandemovému seskoku Příbram

Letět jako pták, zažít volný pád, starosti hodit za hlavu a zažít v oblacích vzrušující pocit, to je nabídka na akční tandemový seskok Příbram. Potěšte sebe i své blízké a zakupte dárkové poukazy tandemového seskoku Příbram. Letadlo vás vynese do 4 000 m výšky a vy zažijete nezapomenutelné okamžiky z tandemového seskoku Příbram. Můžeme pro vás také zajistit DVD záznam či fotografie, stačí připsat tento požadavek k vaší objednávce a termínu.

          Těšíme se na vás, objednejte si tandemový seskok Příbram na našich internetových stránkách                                                             www.tandem-seskok-padakem.cz právě teď!

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok Příbram
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat