Tandemový seskok

Máte odvahu a rádi byste vyzkoušeli něco nového? Pak právě pro Vás je zde tandemový seskok. Neváhejte a zkrátka jděte do toho! Ta správná adresa je tandem-seskok-padakem.cz. Jedině s tandemovým seskokem máte možnost vidět nebe modřejší a jasnější než kdykoli předtím. Tandemový seskok zkrátka stojí za to!

Tandemový seskok plný adrenalinu

Odvaha a chuť vyzkoušet něco nového Vás žene dopředu – za tím, abyste vyzkoušeli tandemový seskok. Poslechněte svůj vnitřní hlas a vrhněte se společně se svým tandemovým instruktorem z letadla okusit chuť tandemového seskoku. Z výšky 4000 metrů vypadá naše krajina zcela jinak – a Vy máte tu možnost vidět jak. Zkusíte to?

Buďte plni nových zkušeností – s tandemovým seskokem

Tandemový seskok je jednou z adrenalinových záležitostí, která Vás po zbytek života obohatí. Zažijte pocit volného pádu a následného letu oblohou, připoutáni k instruktorovi. Využijte nabídky tandemového seskoku a pohlédněte na svět z ptačí perspektivy. Před samotným tandemovým seskokem není třeba absolvovat žádnou lékařskou prohlídku, pozor by si ale měli dát kardiaci a diabetici. Tandemový seskok je Vaší vstupenkou do nadpozemského světa. Využijte ji!

               Poleťte s námi rychlostí cca 200 km/h a vyzkoušejte tak adrenalin tandemového seskoku.

Návrat do kategorie Sport, sportovní potřeby

Tandemový seskok
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat