Střední odborné školy

Chtěli byste studovat ve středních Čechách sociální či ekonomické obory na moderní a kvalitní střední odborné škole? Máte zájem o hlubší vzdělání v daném oboru? Využijte nabídky střední odborné školy ve Velvarech, která Vám zaručuje kompletní vzdělání v sociální sféře. Nedbáme na memorování, nýbrž naším heslem je škola praxí. Na naší soukromé střední odborné škole je přátelský kolektiv a kvalitní pedagogický sbor.
 

SOŠ Velvary Vám přináší:
 

Střední odborná škola Velvary
 

Jen u nás máte jistotu, že po absolvování školy budete mít kompetentnost v tom, co Vás baví! Všem zájemcům z celé republiky je určena naše střední odborná škola Velvary. Město Velvary se vyskytuje ve středních Čechách. Na zdejší škole je prioritou si vytyčit cíle a aktivity, v nichž Vás budeme vždy podporovat, abyste je mohli po absolvování školy uplatnit v budoucí profesi.
 

Studium na soukromé střední škole
 

Mezi nejlépe hodnocené střední odborné školy v České republice patří soukromá střední odborná škola Velvary. Naše rada zní, studujte tam, kde Vás to baví a kde Vás něco naučí! Většina soukromým škol nemívá dobrou pověst o kvalitě výuky, ale výjimku tvoří SOŠ Velvary s.r.o., kde Vám zaručí opravdu kvalitní vzdělání a dokonalé znalosti.
 

      Všechny důležité informace, jež se týkají naší střední odborné školy, se dozvíte na sosvelvary.cz.
 

Návrat do kategorie Studium, vzdělávání

Střední odborné školy
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat