Analýzy

Stylový web nabízí svým klientům široké spektrum analýz, které se zaměří na přístupnost a použitelnost webových stránek. Postaráme se o analýzy nedostatků a navrhneme nejvhodnější úpravy webu. S naší analýzou dosáhnou vaše www stránky požadovaných výsledků!

Vykročte na cestu úspěšného podnikání se Stylovým webem.

Kontaktní formulář

Analýzy internetových projektů

Pokud plánujete nový internetový projekt a přejete si, aby byl efektivní, tak přesně pro vás je určena analýza internetového projektu. Poradíme vám, jak nejlépe oslovit cílovou skupinu zákazníků, obstát před konkurencí a v neposlední řadě zvýšit zisky z podnikání. Analýzy od Stylového webu se vyplatí.

Analýza návštěvnosti

Chtěli byste mít přehled o návštěvnosti vašich www stránek? Provedeme všechny potřebné analýzy, jež se zaměří na návštěvníky vašeho webu, odkud k vám přicházejí, co hledají a jak se na webu chovají.

Audit přístupnosti

Proč by vaše stránky nemohly být přístupné pro všechny? Respektováním specifických potřeb návštěvníků získáte nejen nové zákazníky, ale také se zlepší vaše pozice ve fulltextových vyhledávačích. Přizpůsobte svůj web zákazníkům, kteří využívají méně běžné prohlížeče, jsou nevidomí, tělesně postižení či trpí jiným znevýhodněním.

Analýza přístupnosti

Naši specialisté se postarají o analýzy přístupnosti vašich webových stránek. Navrhne vám možnosti, jak vytvořit bezbariérové stránky, které nebudou diskriminovat žádnou skupinu obyvatelstva. S maximálně přístupným obsahem webu zvýšíte úspěšnost své internetové propagace.

Audit použitelnosti

Uživatelé, kteří navštíví vaše webové stránky, obvykle přesně ví, co hledají.  Pokud se budou na vašem webu ztrácet a nebudou se orientovat v obsahu, je pravděpodobné, že si nic nekoupí a raději zamíří ke konkurenci. Analýzou odhalíme největší chyby a nedostatky použitelnosti vašich internetových stránek.

Analýza použitelnosti

Zajímá vás, zda na vašich webových stránkách naleznou uživatelé to, co hledají a jak se ke svému cíli dostanou?  Analýzy použitelnosti zjistí, jak přehledná je navigace a uspořádání vašeho webu, zda je vhodně zvolená paleta barev či jak přívětivé je uživatelské rozhraní.

Analýza konkurence

Chtěli byste získat náskok před konkurencí? Zajímá vás, jak se chová vaše konkurence a jakou volí reklamní strategii? Nabízíme vám kompletní analýzy konkurence, které zhodnotí aktuální SEO konkurenčních stránek či marketingové aktivity ve vyhledávačích.

Svěřte veškeré analýzy a audity specialistům z firmy Stylový web.
Neváhejte a spojte se s námi! Vyplňte náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat