PPC reklama

Chtěli byste oslovit více potenciálních zákazníků prostřednictvím cílené reklamy na internetu? Že nevíte, jak na to? Nevadí, my totiž ano! Využijte služeb Stylového webu a my vám vytvoříme ideální PPC reklamní kampaň, která na vaše webové stránky přivede více zákazníků a zvýší vaše zisky.

Stylový web je držitelem certifikátu Google AdWords a Google Analytics.

Co je to PCC reklama?

PPC (Pay Per Click) reklama představuje jednu z nejefektivnějších forem internetové propagace. Princip spočívá v tom, že za takovouto reklamu platíte až ve chvíli, kdy na ni uživatel klikne a zobrazí se mu vaše webové stránky. Neplatíte tedy za reklamu, ale za klienty, kteří hledají právě vás a vaše produkty či služby.

S PPC reklamou šetříte svoji peněženku!

Kontaktní formulář

PPC reklama ve správný čas na správném místě

PPC reklamní kampaň vám pomáhá oslovit široké spektrum zákazníků na různých webových stránkách. Výhodou je možnost zacílení prezentace na konkrétní skupinu zákazníků, kteří se v danou chvíli zajímají a aktivně vyhledávají právě vámi nabízený produkt nebo službu.

PPC reklama od Stylového webu

Společně stanovíme cíle vaší reklamní kampaně a provedeme podrobný průzkum trhu. Zaměříme se na klíčová slova a jejich analýzu. Následně sestavíme nejlepší PPC kampaň, která osloví cílový okruh vašich zákazníků. V konečné fázi umístíme reklamu na vhodné místo tak, aby zaujala co nejvíce zákazníků a byla poutavá.

Se Stylovým webem uvidíte výsledky!

Specializujeme se na PPC reklamu:

Správa PPC reklamní kampaně

Postaráme se o veškerou správu vaší reklamní kampaně, kterou budeme pravidelně vyhodnocovat a měřit její úspěšnost. Na základě získaných informací a výsledků kampaň aktualizujeme a upravujeme za účelem dosáhnutí co nejvyšší efektivity.

Pořiďte si kvalitní PPC reklamu

Máme zkušenosti s vedením PPC reklamních kampaní a jsme specialisté ve svém oboru. Společně zvýšíme návštěvnost vašich stránek, přivedeme nové zákazníky a zvýšíme vaše zisky. Objevte i vy nové marketingové nástroje, které nabízí internet.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat