Správa PPC

Hledáte profesionály na správu PPC kampaní? Chtěli byste, aby byla vaše internetová prezentace efektivní a zvýšila se návštěvnost vašeho webu? Pokud ano, tak s hledáním můžete s čistým svědomím přestat. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s orientací ve světě internetového marketingu!

Stylový web je specialista na správu PPC reklamy!

Uspějte s kvalitní PPC reklamou

PPC kampaně jsou jedním z neúčinnějších nástrojů internetového marketingu. Model platby je nastaven tak, že neplatíte zbytečné peníze za samotné zobrazení reklamy, ale až ve chvíli, kdy na váš odkaz zákazník skutečně klikne. Mezi největší výhody Pay per click patří měřitelnost, plánovatelnost a cílenost.

Svěřte platbu za proklik odborníkům ze Stylového webu a dočkáte se výsledků!

Kontaktní formulář

Kompletní správa PPC

Se správou PPC kampaní máme dlouholeté zkušenosti – nahlédněte do našich referencí (děkovné dopisy) - a nabízíme svým klientům nadstandardní služby. Sledujeme moderní trendy v oblasti správy PPC, kampaně pravidelně vyhodnocujeme, měříme a optimalizujeme s ohledem na efektivitu vašeho podnikání.

Správa PPC od Stylového webu

Vycházíme svým zákazníkům vstříc a respektujeme jejich požadavky a představy. Společně s vámi vytvoříme ideální reklamní strategii. Navrhneme strukturu PPC reklamy s ohledem na klíčová slova a napíšeme originální a poutavé texty (copywriting), které osloví cílovou skupinu potenciálních zákazníků. Dále zajistíme celkovou správu PPC a budeme vám poskytovat pravidelný reporting z monitorování.

Specialisté na správu PPC reklamy

Nabízíme svým klientům několik systémů správy PPC:

Nabízíme několik typů správy PPC

Představte nám svůj internetový projekt a my pro vás vybereme optimální typ správy PPC. Jaké typy placených reklam realizujeme?

Máte zájem o správu PPC reklamních kampaní od Stylového webu? Podívejte se na naše webové stránky, nebo se s námi spojte přes kontaktní formulář!

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat