Tvorba webových aplikací

Říkáte si, že vaší internetové prezentaci něco chybí? Něco, co by ji dodalo jiskru a oživilo… Něco, co by ji zefektivnilo či zjednodušilo… Ale jak na to? Tím správným řešením jsou přece webové aplikace! S moderními webovými aplikacemi bude vaše prezentace originální a působivá.

Jsme specialisté na tvorbu webových aplikací!

Kontaktní formulář

Tvorba webových aplikací od Stylového webu

Náš mladý kreativní tým je připraven stále čelit novým výzvám a nápadům. Při své práci využíváme nejmodernější technologie a tvoříme unikátní webové aplikace. Vycházíme svým zákazníkům vstříc a rozumíme jejich potřebám. Nabízíme vám již hotové systémy, jako je redakční systém a e-shop či specifické internetové aplikace přímo na míru.

Redakční systém

Tato aplikace vám umožní kompletní správu webových stránek a jejich efektivní využití. Administrační systém vám dává možnost snadného publikování informací na internetu a jejich neustálou aktualizaci. Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní vám usnadní a zároveň urychlí práci. Při tvorbě redakčních systémů vždy zohledňujeme specifické požadavky klienta.

Redakční systém dělá práci za vás!

Tvorba e-shopu

Stylový web vám nabízí kompletní tvorbu internetových obchodů. E-shopy se v dnešní době staly nedílnou součástí internetového marketingu. Při realizaci online obchodů vycházíme z individuálních potřeb zákazníka, z analýzy konkurence a cílové skupiny zákazníků, firemní kultury a marketingových záměrů. Navrhneme vám grafické zpracování e-shopu a v neposlední době se postaráme o SEO optimalizaci ve vyhledávačích.

Tvoříme webové aplikace přímo pro vás

Vyvíjíme aplikace jak pro internet, tak pro intranet. Zabýváme se tvorbou webových aplikací, které vám maximálně usnadní správu www stránek a rozšíří možnosti prováděných operací. Nespornou výhodou internetových aplikací, oproti běžným programům, je jejich neustálá dostupnost. 

Jaké služby nabízíme?

Bavíme se tvorbou webových aplikací

Každá aplikace si v sobě nese tak trochu z nás. Vytváříme aplikace, které potěší a zaujmou každého klienta. Jsou uživatelsky přívětivé a nápadité. Zajímají vás, jaké webové aplikace jsme již vytvořili? Zde je malá ochutnávka:

Svěřte tvorbu webových aplikací odborníkům ze společnosti Stylový web. Neváhejte a kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat