Redakční systém

Chtěli byste využívat možnosti redakčního systému, ale nejste si jisti, zda je to pro vás vhodný? Obraťte se na nás a my vám sdělíme veškeré možnosti a výhody redakčního systému od Stylového webu.

Redakční systém se postará o správu webových stránek.

Kontaktní formulář

Jak fungují redakční systémy?

Redakční systém umožňuje jednoduché publikování informací na internetu. Jedná se o aplikaci, která se stará o správu www stránek a jejich efektivní využití. Obsahuje snadné administrační rozhraní, jež urychlí a zjednoduší vaši práci.

Pro koho je vhodný?

Výhody redakčního systému spočívají v jeho univerzálnosti a možnosti nasazení. Hodí se téměř pro všechny typy www stránek, kromě webů s vysoce specializovaných zadání. V dnešní době je velmi důležité udržovat web stále aktualizovaný, k čemuž slouží právě propracovaný redakční systém.

Možnosti nasazení:

Udržujte své webové stránky stále aktualizované s naším redakčním systémem!

Redakční systém od Stylového webu

Nabízíme svým klientům ucelený administrační systém, jenž uživatelům umožňuje komplexní správu webových stránek. Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní vám zpříjemní práci a zároveň umožní udržovat web stále aktualizovaný. Náš systém také zohledňuje specifické požadavky a představy klienta.

Jaké jsou další výhody?

Kromě již zmíněných výhod, má redakční sytém i další pozitiva, která zákazník dozajista ocení:

Redakční systémy udělají práci za vás

Nemusíte znát programovací jazyky, abyste mohli publikovat informace na internetu, měnit jejich stávající podobu a provádět správu. Jednoduché ovládání je velmi podobné Wordu a nemusíte se tak obávat nějakých komplikací s náročností. Využijte i vy možnosti redakčního systému od Stylového webu.

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás!

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat