Analýza webových stránek

Nejste si jisti, zda jsou vaše webové stránky dostatečně efektivní? Nechte si vypracovat analýzu webových stránek od Stylového webu! Provedeme analýzu webových stránek, která odhalí nedostatky, a navrhneme ideální řešení pro váš web.

Společně nalezneme cestu ke kvalitní a úspěšné internetové prezentaci.

Komplexní analýza webových stránek

Na úspěšnost webu má vliv mnoho faktorů. Kromě samotné kvality obsahu, na jejímž základě se potenciální zákazník rozhoduje o koupi produktu či služby, je velmi důležité brát zřetel na přístupnost, použitelnost, návštěvnost, viditelnost a SEO (Optimalizace ve vyhledávačích). Naše analýza webových stránek zohledňujeme všechny tyto i další aspekty.

Stylový web se postará o kompletní analýzu webových stránek!

Kontaktní formulář

Analýza obsahu

Z hlediska optimalizace pro vyhledávače jsou nejdůležitějším prvkem vašich www stránek texty. Kvalitně napsané texty, s maximálním ohledem na klíčová slova, vám pomohou vystoupat po pomyslných schůdcích vyhledávačů co nejvýše. Texty musí být zároveň poutavé a originální, aby upoutaly pozornost zákazníků. Využijte náš originální copywriting!

Analýza přístupnosti

Vaše www stránky by měly být přístupné i lidem s určitým znevýhodněním. Nejedná se pouze o znevýhodnění tělesné ale také například technické. Provedeme analýzu webových stránek z hlediska přístupnosti a odhalíme nedostatky vašeho webu. Společně docílíme přístupnosti vaší prezentace pro všechny uživatele internetu!

Analýza použitelnosti

Návštěvník vašeho webu obvykle přesně ví, co hledá a proč vás navštívil. Aby byly vaše stránky použitelné, je důležité, aby se na nich zákazníci dobře orientovali a našli zde to, co hledají. Toho lze docílit přehlednou navigací a kvalitním obsahem. S použitelnými www stránkami se k vám zákazníci budou vždy rádi vracet. Svěřte analýzu webových stránek s ohledem na použitelnost specialistům.

Analýza návštěvnosti

Postaráme se o analýzu webových stránek z hlediska návštěvnosti. Na základě statistik a měření zjistíme, jak se zákazníci na vašich stránkách chovají a co přesně hledají. Navrhneme pro vás optimální řešení, které odstraní veškeré nedostatky a přivedou na vaše stránky nové zákazníky.

SEO rozbor stránek

Z hlediska úspěšnosti ve vyhledávačích je primární SEO analýza. Zajistíme podrobnou analýzu webových stránek a na základě získaných výsledků vám navrhneme možná řešení. S kvalitní SEO se zvýší návštěvnost a umožní vám přesnější zacílení na cílovou skupinu vašich zákazníků.

Zaujala vás analýza webových stránek od Stylového webu? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím našich webových stránek nebo vyplňte kontaktní formulář!

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat