Registrace domén

Chcete rozšířit své podnikání na internet? Prvním krokem k úspěchu pro vás bude registrace domén. Ta se následně stane místem vaší internetové prezentace a samotnou adresou ve světě internetu. Svěřte registraci domén profesionálům.

Vyberte si název domény

V první řadě je důležité si uvědomit, že jméno domény je zároveň vizitkou firmy. Doména se stane vaší internetovou adresou, pod kterou vás zákazníci budou hledat, proto by se její název měl nést v duchu vaší corporate identity a vystihovat vaše služby a záměry. Doména se pak skládá z názvu a koncovky.

Stylový web vymýšlí stylové názvy domén!

Jak na registraci domén?

V podstatě si můžete vybrat jakoukoli volnou doménu. Informace a jejich vlastnících je umístěna v databázi whois, na níž se také dozvíte, zda je vámi zvolená doména volná či nikoliv. Registrace domén poté probíhá přes správce domén, kteří se starají o jejich koncovky a udávají pravidla jejich používání. S námi si o registraci domén nemusíte dělat starosti!

Registrace domén je zpoplatněna

Pokud si chcete registrovat doménu a začít podnikat na internetu, pak je důležité, pro jakou koncovku se rozhodnete. Je to právě koncovka, která určuje, kolik za registraci domén zaplatíte. Registrace domén je zpoplatněna ročně a následně se musí prodlužovat, jinak bude volná pro jiného klienta. My vás budeme samozřejmě včas informovat o stavu vaší domény a nutnosti uhrazení udržovacího poplatku.

U nás si můžete registrovat doménu ještě dnes!

Kontaktní formulář

Jaké jsou možnosti využití domény po registraci?

Poté, co si registrujete doménu, máte hned několik možností, jak s ní naložit. Můžete ji začít ihned využívat k prezentaci své firmy, pokud si u nás pronajmete také prostor na serverech a další služby spojené s webhostingem, což je základ k funkčnosti vašeho webu. Můžete si také registrovat doménu a začít ji využívat kdykoli v budoucnu. Záleží vždy na firemních plánech a cílech.

Staráme se o kvalitní registrace domén.

Registrace domén od Stylového webu

Nabízíme pro své zákazníky kvalitní registraci domén a jejich správu. Postaráme se také o jednoduché, avšak profesionální administrativní rozhraní, které vám umožní snadnou a zároveň efektivní využívání. Začněte s námi podnikat na internetu. Vykročme společně za úspěchem!

Svěřte registrace domén Stylovému webu!

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat