Corporate identity

Chtěli byste odlišit svoji firmu od konkurence? Dodat ji potřebnou image a firemní kulturu? Společně zvolíme ideální identitu pro vaši firmu, která bude jedinečná a unikátní. Sjednotíme vaši prezentaci a dáme jí jednotný vizuální styl.

Stylový web dodá vaší firmě ten pravý styl!

Kontaktní formulář

Nepodceňujte sílu corporate identity

Každá firma je vnímána prostřednictvím svého vystupování na veřejnosti. Vaše firemní kultura je zároveň komunikací se zákazníky, dodavateli, ale také komunikací uvnitř firmy. Profesionálně zpracovaný firemní styl vás odliší od konkurence, budete na první pohled identifikovatelní a nezaměnitelní.

Dodejte vaší firemní kultuře styl

Komplexní prezentace, která má osobitý styl a je nezaměnitelná, je součástí každé marketingové komunikace. Lidé si vás budou vždy pamatovat na základě prvního dojmu, a proč neudělat tento dojem co nejlepší? Společně zvolíme nejlepší cestu k prezentaci vaší firmy na veřejnosti. Jsme specialisté na internetový marketing.

Nejste spokojeni se svojí stávající corporate identity? Spojte se s námi a my vaši image vylepšíme nebo vytvoříme zcela novou, podle které si vás zákazníci zapamatují.

V čem spočívá corporate identity?

V první řadě jde o vizuální sjednocení vaší prezentace – jednotný design pro všechny firemní materiály; firemní tiskoviny a dokumenty, elektronické dokumenty či propagační materiály. Důležité je, aby se v duchu firmy nesly také webové stránky, které jsou klíčem k vaší propagaci na internetu.

Nezapomínejte ani na identitu uvnitř firmy

Propracovaná corporate identity je důležitá pro každou firmu, jež chce uspět na trhu. Primární je prezentace navenek, ale zároveň je také velmi důležitá atmosféra ve firmě, která následně pozitivně ovlivňuje vaše vystupování vůči klientům.

I firemní identita má svá pravidla

Firemní styl a pravidla jeho využívání bývají obsažena v grafickém manuálu, který popisuje jednotlivé složky corporate identity a definuje používání grafických prvků. Vytvoříme pro vás jednotnou, originální a poutovou vizuální identitu.

Logo přímo pro vás

Nedílnou součástí vizuální prezentace firmy je logo, které napomáhá k identifikaci firmy a tvoří image-building. Společně navrhneme kvalitní logotyp pro vaši firmu, který v sobě ponese základní principy, zaměření, profesionalitu, a v neposlední řadě osobitý styl vaší společnosti.

Corporate identity od Stylového webu

Moderní marketingová strategie tkví v silné a nadčasové firemní identitě. Sjednotíme vaši vizuální prezentaci a uděláme společně první krok na cestě vašeho úspěšného podnikání. Jsme profesionálové, kteří rozumí svým zákazníkům. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Máte zájem o vytvoření firemní identity právě od nás? Není nic snazšího, než vyplnit náš kontaktní formulář a my se s vámi spojíme.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat