Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky jsou efektivní a moderní formou prezentace na internetu, které vám umožňují interaktivní promítání skutečného prostoru. Zákazník si může prohlédnout dané místo, aniž by udělat krok z pohodlí svého domova. Využijte i vy atraktivní možnosti internetové prezentace!

Dodejte návštěvníkům vašich webových stránek nevšední zážitek s virtuálními prohlídkami.

Kontaktní formulář

Co je to virtuální prohlídka?

Jde o speciální fotografii, jež zabírá prostor v maximálním zorném úhlu 360° horizontálně a 180° vertikálně. Umožňuje co nejvěrnější podání reality, v níž se můžete pomocí myši nebo tlačítek libovolně pohybovat. Vzniká tak reálný prostorový dojem, v kterém se cítíte být fyzicky přítomni.

Objevujte nová místa prostřednictvím virtuálních prohlídek!

Jaké je využití virtuálních prohlídek?

Jedna z nejmodernějších forem internetové propagace je vhodná především pro firmy, které svým zákazníkům chtějí umožnit prvotní návštěvu prostorů prostřednictvím internetu. Prohlídky vzbudí u zákazníků pozornost a přivedou na vaše stránky více zákazníků.

Možnosti vyžití:

Virtuální prezentace jsou pro vás tou správnou volbou!

Jaké jsou přínosy virtuálních prohlídek?

Vaše prezentace bude efektivní a umožní vám upoutat pozornost zákazníků díky nevšednímu vizuálnímu zážitku. Zájemce o vaše služby také dozajista ocení množství informací, které může získat sám z virtuální návštěvy, aniž by musel pročítat dlouhé texty či postupně prohlížet jednotlivé fotografie.

Prohlídky od Stylového webu

Nejprve se seznámíme s vašimi požadavky a následně navrhneme ideální řešení zakázky. Poté zajistíme nasnímání scény a pořízené snímky pečlivě zpracujeme. Výsledkem je poté samotná tvorba virtuální prohlídky s intuitivním ovládacím zařízením.

Optimalizace a fullscreen virtuálních prohlídek

Postaráme se o veškerou optimalizaci vaší virtuální prohlídky s ohledem na použité interaktivní aplikace a z hlediska veškerých technickým parametrů. Námi vytvořené prohlídky lze zobrazit v režimu celé obrazovky (fullscreen) a vtáhnout tak uživatele do vytvořeného světa se vším všudy.

Kontaktujte nás a nechte si vytvořit stylovou virtuální prohlídku od Stylového webu!

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat