Tvorba loga

V každém podnikání je vždy velmi důležité, aby si vás zákazníci zapamatovali na první pohled. Ptáte se, jak toho docílit? Odpověď je velmi prostá: prostřednictvím unikátního loga. Kvalitní tvorba loga je prvním předpokladem pro úspěch vaší firmy, zvýšení prodeje produktů či služeb a k samotné internetové propagaci.

Svěřte tvorbu loga profesionálům ze společnosti Stylový web!

Kontaktní formulář

Co musí splňovat kvalitní logo?

Logo je grafický symbol, který reprezentuje vaši firmu. Zákazník se s ním vizuálně identifikuje a na jeho základě si vás bude pamatovat. Kvalitní značka musí splňovat mnoho požadavků; musí být jedinečná, jednoduchá a především zaujmout zákazníka na první pohled. V neposlední řadě je důležité, aby se nesla v duchu vaší corporate identity.

Originální tvorba loga

Vytvoříme pro vás unikátní a originální logo, pomocí něhož zákazníky oslovíte. Sestavíme také příslušný logomanuál, který vám usnadní orientaci spojenou s využitelností značky v širokém spektru médií. Dbáme na individuální přístup ke svým zákazníkům a plníme jejich přání. Tvorba loga je naší vizitkou.

Stylový web - odborník na tvorbu loga, tvorbu webových stránek a SEO.

Redesign značky

Nejste spokojeni se svou značkou? Přišel čas na změnu? Spojte se s námi a společně nalezneme ideální řešení spojené s tvorbou loga, které bude vyjadřovat základní principy vaší firmy. Jsme schopni navrhnout zcela nové logo nebo provést modernizaci stávajícího. Přesvědčte se sami, kdo to umí nejlépe, kontaktujte nás s tvorbou loga!

Tvorba loga krok za krokem

Naši specialisté se nejprve seznámí s nabídkou vašich služeb či produktů, poté provedou podrobnou analýzu cílové skupiny zákazníků a konkurence. Následně sestaví zadání pro tvorbu loga a načrtnou základní skicy. Na základě skic vytvoří grafické návrhy, které vám budou předloženy k posouzení. Podle vašich představ a požadavků poté začnou pracovat na finální verzi vybrané značky, kterou vám předloží spolu s jednoduchým manuálem jejího použití.

Tvorba loga od Stylového webu

Napište si o své vlastní logo ještě dnes! Stačí vyplnit náš kontaktní formulář. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat