Správa webových stránek

Máte vytvořené a zaregistrované webové stránky a zajištěn webhosting? Právě teď nastala ta pravá chvíle, zaměřit se na kvalitní správu webových stránek! Pro správný chod www stránek je důležité, aby byly stále aktualizovány a optimalizovány. Stylový web nabízí svým klientům možnost dlouhodobé spolupráce spojené se správou webových stránek.

Svěřte správu webových stránek odborníkům!

Kontaktní formulář

Systematická správa webových stránek

Zajistíme pro vás systematickou správu a rozvoj vaší internetové prezentace. Postaráme se o údržbu a bezproblémový chod vašich www stránek. Doplníme a upravíme obsah. Nedílnou součástí naší práce je vyhodnocování efektivity vaší propagace, monitorování provozu a reklamní kampaně. Snažíme se o maximální úspěšnost reklamní propagace, která šetří vaše náklady a přináší zisky z podnikání.

Správa webových stránek od nás

Nabízíme vám správu webových stránek dvojího typu. První možností je, že se o celou správu a údržbu postará tým našich specialistů, druhou variantou je dodání redakčního systému na míru, díky němuž si budete moci spravovat www stránky sami.

Nechte správu webových stránek zcela na nás nebo využijte individuální redakční systém.

Redakční systém pro vás

Na základě vaší webové prezentace přichystáme redakční systém, který se postará o všechny technické otázky webu a umožní vám uživatelsky jednoduchou správu webových stránek. Nepotřebujete znát programovací jazyky, ani ovládat složité algoritmy, stačí mít pouze připojení k internetu a můžete se začít o své stránky starat!

Poraďte se při správě stránek s odborníky

Pokud si nevíte se správou webové prezentaci rady, ochotně vám podáme pomocnou ruku a zodpovíme každý váš dotaz. Dbáme na otevřenost a oboustrannou komunikaci. Staňte se i vy naším dalším spokojeným klientem.

Zaujala vás naše nabídka? Stačí vyplnit náš kontaktní formulář. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat