Facebook PPC

Sociální síť Facebook se stala fenoménem dnešní doby. Počet uživatelů po celém světě se pohybuje kolem 800 miliónů, z toho je přibližně 2,7 mil. Čechů. Proč neoslovit také je a nevyužít této jedinečné možnosti propagace vaší společnosti? Využijte také vy prostor pro placenou reklamu, jež se nazývá Facebook Ads.

Objevte možnosti Facebook PPC se Stylovým webem!

Kontaktní formulář

PPC ve světě Facebooku

Facebook žije svým vlastním životem, který je založený na vytváření vztahů mezi uživateli. Uživatelé se spojují do skupin a sdílí své aktivity a zájmy. K registraci stačí mít pouze emailovou adresu a být starší třinácti let. Co z toho všeho pramení pro možnosti internetové propagace?

Facebook Ads

Reklama na Facebooku probíhá formou krátkých inzerátů, které se zobrazí v pravém postranním sloupci. Dávají vám tak skvělou příležitost kombinovat textovou složku reklamy s obrázkovým doplněním. U Facebook Ads platíte pouze za proklik, stejně jako u klasické PPC reklamy, který přivede zákazníky na vaše webové stránky, jedná se tedy o velmi efektivní formu placené reklamy na internetu.

Facebook PCC od Stylového webu

Naši specialisté pro vás připraví reklamní strategii, která se zaměří na vaši cílovou skupinu zákazníků. Postaráme se o tvorbu originálních textů k inzerátům (copywriting) a doplníme je o poutavé obrázky. Následně se zaměříme na sledování a vyhodnocování vaší reklamní kampaně, aby byla co nejefektivnější a přinášela vám požadované zisky.

Měli byste zájem o Facebook PPC od Stylového webu? Není nic snazšího, než nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat