Reklama na internetu

Založili jste si webové stránky a chtěli byste na ně přilákat co nejvíce potenciálních zákazníků? Pokud ano, tak jste na správné adrese! Stylový web pro vás namíchá ideální koktejl reklamní propagace, která vzbudí u zákazníků zaslouženou pozornost.

Se Stylovým webem budete ve světě internetu vidět! 

V čem spočívá reklama na internetu?

Internet je v dnešní době nejprogresivnějším komunikačním médiem, který v sobě nese prvky všech ostatních reklamních médií, jako je televize, rozhlas, billboard či plakát. Umožní vám přesně zacílit reklamu na cílovou skupinu vašich zákazníků a přesně měřit její účinnost. V neposlední řadě umožňuje reklama na internetu flexibilní a variabilní způsob komunikace se zákazníky, která vám přinese požadovaný výsledek.

Jaké jsou další výhody reklamy na internetu?

Internet v sobě skrývá nepřeberné možnosti komunikace se zákazníky. Umožňuje vám oslovit zákazníky po celém světě, stačí, aby měli připojení k internetu. Reklamu na internetu můžete také libovolně aktualizovat a upravovat vzhledem k výsledkům, které získáváte z měření efektivity reklamy. A to není zdaleka vše!

Zajímají vás další výhody reklamy na internetu? Obraťte se na nás a my vám ochotně zodpovíme každý dotaz.

Kontaktní formulář

Když se řekne reklama na internetu

Reklama na internetu v sobě nese hned několik způsobů, jak oslovit cílovou skupinu zákazníků, tak aby navštívila vaše webové stránky a rozhodla se ke koupi právě vašeho produktu či služby:

Optimalizace pro vyhledavače SEO

SEO umožní na vaše webové stránky přivést zákazníky, kteří hledají právě vás a vaše produkty nebo služby. Jsme specialisté ve svém oboru a pomůžeme vám dosáhnout předních pozic ve vyhledávačích. Kvalitní optimalizace vašeho webu pro vyhledavače zvýší návštěvnost stránek, čímž zákonitě navýšíte své zisky z podnikání.

SEM (Search Engine Marketing)

V případě SEM se jedná o placenou formu propagace webových stránek na internetu. SEM zvýší vaši viditelnost stránek ve vyhledávačích a zároveň tím posílí prezentaci vaší firmy. Tato metoda může mít mnoho podob, avšak nejčastější je PPC model (Pay Per Click), kdy platíte až za kliknutí na reklamu. Zajímají vás další podoby SEM? Obraťte se na nás, rádi zodpovíme každý váš dotaz.

Textová reklama

Pod pojmem textová reklama se rozumí jakékoli placené či neplacené zpětné odkazy, u nichž si můžete zvolit jejich umístění na konkrétním webu.

Plošná reklama na internetu

K vytváření povědomí o konkrétní značce slouží plošná propagace, která zastupuje reklamu bannerovou.

Intextová reklama

Jedná se o propagaci, jež se zobrazí přímo v textu webové stránky. Základ spočívá v užití vhodných klíčových slov, které si uživatel v textu sám v případě zájmu vyhledá.

Microsite

Jako doplněk hlavní internetové prezentace slouží malý speciální web, jenž se nazývá microsite. Jde o web prezentující specifický okruh informací (o firmě, produktu nebo článku).

Virální reklama na internetu

V současné době je velmi populární umisťování PPC reklamních kampaní na sociální sítě jako je Facebook či Twitter. Krátká čtivá reklama je častokrát efektivnější než sáhodlouhé reklamní texty a umožní vám oslovit široké spektrum potenciálních zákazníků, kteří využívají sociální sítě.

Reklama na internetu od Stylového webu

Stylový web pro vás navrhne ideální reklamní prezentaci, která posune vaše podnikání vpřed. Dbáme na spokojenost svých zákazníků a ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Spojte své podnikání se Stylovým webem.

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a vyplňte náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat