Sklik

Sklik je reklamní systém typu PPC, který provozuje přední český vyhledávač Seznam.cz. Princip Skliku je založen na zobrazování textové reklamy ve vyhledávání a s tím související možnosti cílení reklamy na potenciální zákazníky. Stylový web vám vytvoří PPC reklamu pro Seznam.cz, která osloví a přivede na vaše webové stránky právě ty zákazníky, které hledáte!

Zvyšte své zisky s Sklikem od Stylového webu!

Výhody Skliku:

Výhody Skliku od Stylového webu:

Jsme držiteli certifikátu Google AdWord!

Proč Sklik?

Sklik je velmi efektivní forma PPC reklamy, za níž platíte až ve chvíli, kdy na ni uživatel klikne a zobrazí se mu vaše webové stránky. Vaše reklama Sklik se zobrazuje v kontextu s obsahem stránky na základě dotazu uživatele. Naši specialisté na PPC reklamu se postarají o co nejlepší optimalizaci vaší kampaně; provedeme průzkum trhu, analýzu klíčových slov a vytvoříme reklamní kampaň, u které uvidíte výsledky!

Správa Skliku od Stylového webu

Prvním krokem k úspěšnému internetovému marketingu, je vytvoření ideální reklamní strategie. Nestačí však kampaň pouze vytvořit a dále se o ni nestarat, ale je velmi důležitá její správa. Svěřte správu PPC Skliku do rukou profesionálů z firmy Stylový web, kteří se postarají o kampaň Sklik od A do Z. Snižte své náklady a zvyšte své zisky!

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře nebo využijte on-line poradenství.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat