Střední odborná škola

Vybíráte střední odbornou školu? Pro Váš osobnostní rozvoj je tato volba velmi důležitá, protože střední odborná škola je odrazovým můstkem do života. Ptáte se, kde načerpat to nejlepší středoškolské vzdělání? Tím pravým místem je Střední odborná škola Velvary, která nabízí svým studentům kvalitní vzdělání v sociální a ekonomické sféře. Chtěli byste se o naší střední odborné škole dozvědět více informací? Nahlédněte na naše webové stránky sosvelvary.cz.

Kvalitní vzdělání na střední odborná škola

Střední odborná škola ve Velvarech dbá na individuální přístup ke svým studentům, zohledňuje jejich zaměření a cíle. Snažíme se své studenty komplexně rozvíjet a připravit jim ideální půdu pro vstup do zaměstnání, studium na vysoké škole i v osobním životě. Odměnou je pro nás velké množství úspěšných absolventů a spokojených studentům. Střední odborná škola Velvary – to pravé místo pro Vás!

Na naší střední odborné škole se vyplatí studovat!

Soukromá střední škola Velvary je ideálním místem pro Vaše studium. Kvalitně a moderně vybavené učebny nabízí ideální prostor pro výuku. Kvalifikovaný pedagogický sbor je zárukou kvalitního vzdělávání. Snažíme se připravovat své studenty na vstup do života, předat jim kompletní znalosti v sociální a ekonomické sféře. Naši absolventi se neztratí na vysokých školách ani na trhu práce. Pokud i Vy chcete být úspěšní, je střední odborná škola Velvary tím pravým místem pro Vás!

         Informace o studijních oborech a elektronické přihlášky ke studiu naleznete na sosvelvary.cz.

Návrat do kategorie Studium, vzdělávání

Střední odborná škola
 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat