Katalog odkazů

Svěřte registraci do katalogů odkazů specialistům ze společnosti Stylový web. Napíšeme popisek webu, zvolíme pro vaši firmu vhodné katalogy a pomůžeme vám s výběrem tematicky vhodné kategorie. Provádíme ruční či automatickou registraci jak do českých a slovenských katalogů, tak do zahraničních.

Jak funguje katalog odkazů?

Katalog odkazů je místem, kam se registrují webové stránky. V této databázi se volí kategorie, podle zaměření dané firmy. Katalogy následně funguji jako vyhledávače, do nichž zákazníky zadává to, co právě hledá.

Co získáte s katalogem odkazů?

V první řadě jsou to tematické zpětné odkazy, které vás mohou posunout výše ve vyhledávačích. Počet a kvalita zpětných odkazů se odráží v hodnocení popularity vašich webových stránek ve vyhledávačích. S registrací do katalogů se také zvýší návštěvnost vašich webových stránek a získáte návštěvníky, kteří mají zájem právě o vás, o vaše produkty a služby.

Stylový web se postará o kompletní registraci do katalogů.

Kontaktní formulář

 
 
info@stylovyweb.cz
+420 773 627 827

NUMBER 1 CZ a.s.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5
 
Certifikát Google Adwords - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Martin Legnavský Certifikát Google Analytics - Ondřej Stašek Osvědčení o absolvování kruzu psaní pro web - Daniela Kohnová blank
 
 
online chat